لیبل متال

قیمت لیبل متال

Rate this post

برای سنجش قیمت لیبل متال باید به مدل های این برچسب مراجعه کنیم چرا که هر لیبل با توجه به سایز خود قیمت متفاوتی نیز خواهد داشت. اما در کل و در مقایسه با لیبل کاغذی و لیبل پی وی سی می توان اینگونه بیان کرد که قیمت لیبل متال گران است. حال می خواهیم به بررسی این موضوع بپردازیم که این افزایش قیمت و یا این گران بودن به چه دلیل خواهد بود. با ما همراه باشید تا علاوه بر معرفی مدل های این لیبل سایر خصوصیات دیگر درباره ی آن را ذکر کنیم.

همه چیز درباره ی برچسب های متال metal

در توصیف اولیه از ظاهر لیبل متال metal می توان گفت که این محصول همانند شکل مستظیل است که به سبب بکار رفتن فلز آلومینیوم در ساخت آن دارای رنگ نقره ای است که از کنار هم آمدن این مستطیل ها به صورت تک ردیفه و دور ردیفه به دور بویین، برچسب متال به وجود می آید. معمولاً در هر رول 1000 تا 4000 لیبل قرار دارد.

این لیبل ها در ابعادی معادل 100 × 50 | 20 × 40 | 30 × 50 | 40 × 15 | 40 × 75 | 50 × 25 | 50 × 80 | 30 × 45| 40 × 60 و 34 × 51 تولید می شوند که هر مصرف کننده بنابر نیاز خود می تواند هر کدام از این مدل ها را که مد نظر داشت، تهیه نماید.

درباره ی لیبل متال metal می توانیم به صراحت بیان کنیم که یکی از پر طرفدار ترین برچسب های موجود در بازار است که به علت خاصیت چسبندگی فوق العاده و همچنین ماندگاری چاپ بسیار بالا طرفداران زیادی پیدا کرده است. این محصول طوری طراحی شده که هیچ عاملی بر روی آن تأثیر نمی گذارد و باعث تغییر شکل آن ( کشیدگی، ساییدگی و پاره شدن ) نمی شود. سرما، گرما، باد، باران، رطوبت، الکل، هگزان، بنزین، ایزو پروپیل الکلو… از جمله مواردی هستند که این لیبل در مقابل آن ها از مقاومت بسیار زیادی برخوردار می باشد.

قدرت چسبندگی این محصول نیز فوق العاده زیاد است و با این چسبندگی زیاد بر روی محصولات قرار میگیرد و برای نمایش دادن کد، قیمت و مشخصه ی محصول بسیار کاربردیست. از این لیبل شگفت انگیز می توانید در لوازم خانگی، لوازم صوتی و تصویری، الکترونیکی، خودرویی، تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، شرکت های تولید شیشه و … استفاده کنید.

حتما بخوانید : خرید و قیمت لیبل متال به صورت عمده

لیبل متال

این لیبل ویژه را می توان در دسته لیبل هایی قرار داد که با استقامت بسیار بالا می تواند در برابر خط و خش، آب و نور آفتاب مقاومت کند و از نظر قوی بودن چسب نیز می توان اینگونه قلمداد نمود که بر روی سطح روغنی نیز به محکمی می چسبد و کنده نمی شود.

جنس این محصول نیز از فلز آلومینیوم ساخته می شود که همین فلز استحکام را در دستگاه چند برابر می کند به طوری تضمین کننده محصول برای استفاده در دمای منفی 40 درجه سانتی گراد تا مثبت 220 درجه سانتی گراد خواهد بود. این محصول شگفت انگیز یکی از بهترین ها برای نمایش نوشته و یا تصویر خواهد بود که دچار پارگی و یا کشیدگی نخواهد شد.

ساختار این لیبل را زیره، چسب و رویه تشکیل می دهد که با ضخامت 80 میکرون قابلیت استفاده در استفاده از محیط های صنعتی را دارند.

حتما بخوانید : لیبل بک متال چیست؟

لیبل متال نقره ای

در بالا نیز به این موضوع اشاره کردیم که این لیبل ها دارای رنگ نقره ای هستند که این رنگ بیشتر به سبب بکار رفتن فلز آلومینیوم در ساخت این محصولات می باشد. مناسب ترین ریبون برای لیبل متال نقره ای ریبون رزین و ریبون سوپر رزین است که افزایش دهنده ی چاپ بالا در این برچسب ها می باشد. با خرید این محصول می توانید ماندگاری متن و یا نوشته ی خود را برای سالیان دراز افزایش دهید.

بهترین دستگاه برای چاپ بر روی این لیبل، دستگاه لیبل پرینتر است. چسب بکار رفته در این برچسب هاتملت و آکرونال است. هاتملت در نوع چسب هایی است که مناسب برای دماهای معمولی و بسیار زیاد است و آکرونال برعکس هاتملت مناسب برای دماهای پایین می باشد. زیره این محصول نیز از جنس کاغذ و یا پلی استر یا استرو پلی پروپیلن ساخته شده است.

مرکز فروش لیبل در تهران | قیمت لیبل متال | خرید برچسب متال

برای خرید برچسب متال و اطلاع از قیمت لیبل متال می توانید به مرکز فروش لیبل در تهران یعنی لیبل لند مراجعه نمایید و محصولی را تهیه کنید که از نظر قیمت و کیفیت یکی از بهترین ها خواهد بود. لیبل لند قادر به فروش این محصولات به صورت تکی و عمده با تیراژ بالا است که در نظر دارد تا بتواند محصولات خود را از نظر قیمت در سطح رقابتی قرار دهد. این مرکز با بیش از 10 سال سابقه ی درخشان در زمینه ی فروش لیبل و ریبون یکی از بهترین ها شناخته می شود بهترین هایی که با کسب رضایت مصرف کننده به این درجه رسیده است.

اگر نیاز به مشاوره قبل از خرید نیز دارید، می توانید از کارشناسان حاضر در خط فروش این مجموعه یاری بجویید و به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید.

Tags: , , , , , , ,