لیبل اموال

لیبل اموال چیست؟

5/5 - (1 امتیاز)

در مقاله لیبل اموال چیست؟ در نظر داریم که به شرح کامل و اساسی برچسب اموال ( Property label ) بپردازیم. امروزه این لیبل بسیار مورد استفاده در سازمان ها و شرکت ها قرار گرفته است که می توان بیشتر این موضوع را به دلیل امنیتی سکوریتی آن تلقی نمود. در واقع این برچسب باعث می شود تا راحت تر و سریع تر به پیگیری وضعیت اموال و پرسنل شرکت رسید. این محصولات دارای بارکد هایی هستند که با چسباندن بر روی تمامی کالاها، سبب راحت شدن کار پیگیری می گردند.

متریال تشکیل دهنده ی این محصول ضد تحریف و ضد جعل است. همچنین قدرت چسبندگی فوق العاده، باعث چسبیدن این اقلام بر روی انواع سطوح هموار و ناهموار شده و امکان جدا سازی در صورتی ممکن می کند که با استفاده از مواد حلال بسیار قوی این کار انجام شود. در واقع امکان جدا کردن این برچسب ها از روی سطوح صفر است ولی اگر این اتفاق بیفتد باعث شکسته شدن و خرد شدن آن می گردد. این label در اندازه و مدل های مختلفی تولید می شود که به بررسی کامل آن ها و سایر موضوعات لازم در این زمینه خواهیم پرداخت.

به بررسی کامل برچسب اموال می پردازیم

در بررسی کامل از لیبل اموال که به برچسب امنیتی نیز معروف شده، برای مدیریت موجودی سازمان ها و صنایع بزرگ کارایی دارد. این محصول در ابعاد و رنگ های مختلف موجود است که از قدرت چسبندگی بسیار بالایی برخوردار شده است. همچنین ضخامت آن نیز نسبت به سایر لیبل ها بیشتر است.

از مزیت عمده این کالا، برررسی و رصد اموال سازمانهاست. قرار دادن این label بر روی کالا ها باعث شمارش راحت تر این اقلام خواهد شد و در واقع از مهم ترین تعریفی که برای برچسب اموال می توان کرد این است که، برای بررسی و پیگیری اموال شرکت خواهد بود. حال این سوال پیش می آید که بررسی اموال با استفاده از این برچسب ها چگونه انجام می شود؟ بر روی این برچسب ها بارکد هایی قرار گرفته که پیگیری را در دست کارکنان سازمان راحت تر می کند. وجود این برچسب ها بر روی محصولات باعث می شود تا از سرقت این وسایل جلوگیری شود. به همین خاطر از این برچسب به عنوان لیبل امنیتی نیز یاد می کنند.

چاپ برچسب اموال برای بسیاری از سازمان ها و ادارات بزرگ نشان دهنده ی اهمیت این لیبل ها است که امروزه انواع آن ها را بر روی کالاهای ارزشمند و گران میبینیم. با این محصول می توانید نظارت بر اموال را کم هزینه تر انجام دهید. استفاده از این کالا برای سازمان هایی که به صورزت حضوری فعالیت می کنند، صد در صد است چرا که باعث مدیریت آسان تر داخلی سازمان می شود.

بر روی این برجسب ها لوگو و بارکد شرکت را درج می کنند که برای هر سازمان و یا شرکتی این لوگو و یا بارکد منحصر به فرد می باشد. همچنین اطلاعات مکان و قرار گیری شخص نیز بر روی این لیبل مشخص است. برای استفاده از این برچسب ها بهتر است که لیستی از افرادی را که می خواهید اموال را در اختیارشان قرار دهید، تهیه کنید تا در صورت ایجاد مشکل بتوانید راحت تر به بررسی این موضوع با شخص مربوطه بپردازید. به همین منظور این کار موجب می شود تا شخص مسئول در نگهداری وسیله کوشاتر باشد.

حتما بخوانید: لیبل اموال شبرنگ

لیبل سکوریتی

مزایای لیبل اموال

 • اول از این که این محصولات از جنس غیر قابل کپی ساخته می شوند که امکان جعل کردن آن ها را به حد صفر می رساند.
 • نظارت بر اموال داخلی را راحت تر و بررسی و پیگیری دارایی های شرکت را فراهم می آورد.
 • قدرت چسبندگی بالایی دارد در نتیجه به سختی می توان آن را از روی سطوح برداشت که این کار فقط با استفاده از مواد حلال قوی ممکن می شود.
 • در صورت کنده شدن این لیبل از روی سطوح موجب می شود که برچسب تکه تکه و یا خرد گردد.
 • انبار گردانی را راحت تر و سریع تر امکان پذیر می کند.
 • به دلیل حالت نرم و انعطاف پذیر، بر روی انواع سطوح قابلیت چسبندگی دارد.
 • شناسایی سریع تجهیزاتی که نیاز به تعمیر خواهند داشت.
 • امکان سرقت اموال را به شدت کاهش می دهد چرا که سارقان با دیدن این لیبل، از دزدیدن وسیله منصرف می شوند.
 • به دلیل ساخته شدن از بهترین متریال، در برابر دماهای بالا نیز مقاوم است.
 • کاربرد: انبارداری، مدارس و دانشگاه ها، شهرداری و خدمات شهری، بیمارستان و کلینیک

با انواع برچسب اموال آشنا شویم

با توجه به کاربرد مخصوص این کالاها، این محصولات در مدل های مختلفی تولید می شوند که در ادامه توضیح خواهیم داد.

 1. لیبل اموال با کد QR: شامل اطلاعات بیشتری درباره محصول هستند و با اسکن کد QR توسط گوشی هوشمند به راحتی می توان پیگیری محصولات را انجام داد. به طوریکه نیازی به دستگاه خاصی ندارد.
 2. لیبل اموال بارکد دار: نوع دیگر از لیبل ها هستند که به صورت بارکد چاپ و عرضه می شوند.
 3. برچسب اموال RFID: این مدل LABEL نسبت به دو مدل قبل، پیشرفته تر است و برای استخراج اطلاعات نیاز به امواج رادیویی دارد.

حتما بخوانید : با انواع لیبل آشنا شویم

نحوه برچسب زدن اموال چگونه است؟

عده ای هنوز هم بر این باور غلط هستند، که نحوه ی چسباندن لیبل Property باید در محلی به دور از چشم باشد. این اقلام را باید در محلی نصب نمایید که کاملا جلوی دید باشد تا سارقان با دیدن آن از دزدین کالا صرف نظر نمایند. همچنین چسباندن آنها در معرض دید نیز موجب شده تا اسکن این برچسب ها راحت تر انجام شود. از جنبه ی امنیتی که بگذریم، به جنبه ی زیبایی میرسیم، که بهتر است برای حفظ ظاهر زیبایی وسایل هم که شده این برچسب ها را در جلوی دید قرار داد.

در ادامه به شما توضیح خواهیم داد که در کدام قسمت محصول بهتر این این لیبل قرار بگیرد.

 1. کامپیوتر، لپ‌تاپ و سایر تجهیزات مشابه: برای چسباندن برچسب بروی مانیتور بهتر است که در قسمت پشتی آن این کار را انجام دهید. جایی که دسترسی به آن راحت تر بوده و در صورت نیاز بتوان با استفاده از یک اسکنر اپتیکال دستی، برچسب را اسکن کرد. برای کیس نیز بهتر است که در قسمت جلو، پشت و یا بالای آن چسبانده شود. برای لپ تاپ نیز مناسب می داینم که برچسب اموال را ذر قسمت زیرین آن قرار دهید.
 2. مبلمان اداری: استفاده از برچسب در مبلمان اداری باید جوری باشد که به زیبایی آن صدمه ای وارد نسازد. البته باید این موضوع را هم در نظر داشته باشید که این وسایل بسیار بزرگ هستند، بنابراین امکان سرقت آن ها بسیار کم است. صندلی های اداری نیز تگ‌ اموال در قسمت تکیه‌گاه، گوشه سمت راست از بالا یا وسط پشتی باید چسبانده شود.
 3. قفسه ها کتابخانه‌ها و سایر اجزای به نسبت کوچک‌تر: برچسب را برای این محصولات، در قسمت بالا سمت راست بچسبانید.
 4. میز، میز تحریر، میز کار: در بالاترین نقطه از پایه سمت راست یا نزدیک به گوشه سمت راست
 5. لوازم آشپزخانه و لوازم کوچک اداری: در این محصولات، باید لیبل جلوی دید باشد. جایی که امکان مشاهده و اسکن آن بسیار راحت است. گوشه بالا سمت راست بهترین مکان خواهد بود.
 6. تجهیزاتی که در معرض کثیفی، دوده و حرارت هستند: ابزار برقی، ماشین‌آلات سنگین و سایر ابزار مشابه، چون در معرض دود، حرارت و … هستند باید محل قرار گرفتن LABEL جایی باشد که جلوی دید بوده و با حداقل میزان چربی، دوده، حرارت و کثیفی در تماس است.

نحوه ی استفاده از برچسب سکوریتی

حتما بخوانید : خرید برچسب اموال به صورت عمده

هدف استفاده از برچسب اموال دولتی چیست؟

اگر تازه به راه اندازی شرکت و یا سازمانی پرداخته اید، می توانید با استفاده از این برچسب ها، هزیه های احتمالی را کاهش دهید. استفاده از این محصولات فرآیند انبار گردانی را راحت تر می سازد. همچنین موجب می شود تا اگر وسیله ای از سازمان به سرقت رسید و یا تعویض شد، بتوان به راحتی و با سرعت بسیار زیادی آن را پیگیری کرد.

تولید این محصولات در ابعاد و رنگ های مختلف، انبار گردانی را با دقت بیشتری ممکن می سازد. همچنین بر روی آن ها اطلاعات کامل با ذکر جزئیات درباره ی کالا درج شده است.

نیازی به استفاده از این اقلام بر روی تمامی کالاهای اداره و یا سازمان نیست. بلکه می توانید از آن ها فقط بر روی وسایلی استفاده کنید که با اهمیت تر و ارزشمند تر هستند و نیاز به بارکد دارند.

مشخصات کلی Property label

 • قدرت چسبندگی بسیار بالا
 • خاصیت خرد شوندگی در زمان جدا شدن
 • قابلیت انعطاف
 • قابل نصب بر روی انواع سطوح روغنی
 • مناسب برای استفاده در دماهای بالا
 • ساحته شده از جنس غیر قابل کپی و ضد تخریب
 • تحمل حرارت تا ۲۸۰ درجه سانتیگراد
 • دارای قیمت گرانتر
 • تولید شده به صورت تک رنگ و با طیف وسیعی از رنگ ها آبی، زرد، سبز، قرمز، نارنجی، نقره ای و سفید
 • ریبون مورد نیاز برای چاپ: ریبون رزین و سوپر رزین
 • ضد خش و ضد آب
 • دارای کیفیت تصویر، متن و ماندگاری عالی

قیمت label اموال

قیمت label اموال نسبت به دیگر برچسب ها گرانتر است. که البته این رقم بدلیل امنیتی بودن و خاصیت های ذکر شده در بالا است که این کالا را به عنوان بهترین محصول قرار داده است. در مجموعه بزرگ لیبل لند انواع این محصولات را می توانید به صورت تک و عمده با بهترین قیمت سفارش دهید. هدف این مجموعه ارائه بهترین ها به مشتریان است که در این زمینه تمامی تلاش خود را در جهت ایجاد محیط امنی برای خرید، و تجربه ی لذت یک خرید خوب بکار می بندد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به شماره های قرار داده شده در سایت مراجعه نمایید و قبل از خرید مشاوره رایگان در خصوص انتخاب درست و مناسب بدست آورید.

حتما بخوانید : مرکز فروش لیبل در تهران

Tags: , , , , , , ,