لیبل ترازو

قیمت لیبل ترازو

5/5 - (1 امتیاز)

قیمت لیبل ترازو در فروشگاه لیبل لند یکی از تخصصی ترین مراکز لیبل و ریبون قابل مشاهده است که می توانید تمامی این لیبل ها را در مدل و طرح های مختلف مشاهده نمایید. خب قبل از خرید این مدل لیبل، ابتدا نیاز است که یکسری اطلاعات درباره ی آن ها بدست آورید تا بتوانید انتخاب بهتری را پیش رو داشته باشید. لیبل ترازو از نام آن مشخص است که مورد استفاده در ترازوهای دیجیتالی است که رویه حرارتی داشته و در اثر حرارت هد پرینتر ترازو مشخصات کالای فروخته شده را روی لیبل چاپ می کند.

این لیبل ها طوری طراحی شده اند که مورد نیاز برای مصارف کوتاه مدت هستند و برای کار چاپ نیازی به ریبون نخواهند داشت. می دانیم که لیبل، برچسبی در جهت درج اطلاعات محصول است که با قرار گیری در دستگاه لیبل پرینتر نیاز است که ریبون متناسب با آن را انتخاب کرد تا بتوانند عملیات چاپ را انجام دهد. اما این برچسب ها یعنی لیبل ترازو برخلاف دیگر نوع این محصولات از نوع حرارتی بوده و نیازی به ریبون نخواهند داشت. در ادامه به توضیح کامل تر آن خواهیم پرداخت.

حتما بخوانید : مرکز فروش لیبل در تهران

لیبل ترازو

کاربرد: فروشگاه های مواد غذایی/ هایپر مارکت ها/ میوه فروشی ها/ محصولات پروتئینی

انواع: 60 × 40 | 40 × 50 | 40 × 57

لیبل ترازو نوعی برچسب کاغذی است که چاپ پذیری بالا و ماندگاری نسبتاً خوبی را داراست ولی نمی تواند در برابر بسیاری از عوامل از خود مقاومت نشان دهد از جمله سرما، گرما، رطوبت، آب، نور خورشید و …. این لیبل ها برای مدت زمان کوتاه مناسب خواهند بود پس چنانچه نیاز به ماندگاری چاپ بالاتری را دارید، بهتر است که از لیبل دیگری استفاده نمایید. این لیبل برای چاپ نیازی به جوهر و یا ریبون نخواهد داشت و وقتی در لیبل زن ترازو قرار بگیرد، بر اثر حرارت ایجاد شده از سمت دستگاه، کار چاپ را انجام می دهد.

نمای این لیبل به صورت رولی بوده که به دور بویین می پیچد و تک ردیفه است که در هر ردیف 500 تا 1000 عدد برچسب قرار می گیرد. لیبل ترازو به دو صورت ارائه می شود خام و سفید، ترکیب کار چاپی و خام.

مورد اول که مشخص است که لیبل سفید می باشد اما در مورد دوم قبل از اینکه لیبل را در ترازو قرار دهند، مشخصات فروشگاه را بر روی آن چاپ می کنند و یکسری جاهای خالی نیز وجود دارد که توسط ترازو پر می شود.

بر روی این لیبل می توان تاریخ انقضا، تاریخ تولید، لوگو و … را قرار داد. این لیبل ها با چاپ بارکد بر روی آن ها کار فروشگاه ها را راحت کرده اند به این صورت که مشتری وقتی کالا را به صندوق ارجاع می دهد، با خواندن بارکد روی این لیبل ها، فاکتور صادر و مبلغ توسط مشتری پرداخت می شود.

لیبل ترازو

  • قیمت لیبل ترازو بسیار ارزان است و مهم ترین مزیت آن همین قیمت مناسب آن می باشد.
  • این لیبل ها با طیف وسیعی از تنوع رنگ ها مواجه هستند به این صورت که سبب افزایش جذب مخاطب و رونق در کسب و کار خواهند شد.
  • این لیبل ها در محیط های خشک دوام میاوردند و مقاومت پایین تری را دارا هستند.
  • دارای دو سطح یعنی یک سطح چسبدار و سطح درج اطلاعات می باشند.
  • برای انجام عملیات چاپ نیازی به ریبون نخواهند داشت.
  • سرعت چاپ بالا و چاپ پذیری بالایی را دارای هستند.
  • ماندگاری چاپ نسبتاً خوبی دارند.
  • به صورت تک ردیفه ارائه می شوند که تعداد در هر ردیف متغیر می باشد.

مرکز فروش لیبل در تهران

از جمله مرکز فروش لیبل در تهران، labellandco.ir است که با دارا بودن انواع این لیبل ها از جمله لیبل ترازو، در مدل و سایز های مختلف، در نظر دارد تا بهترین قیمت را برای این محصولات لحاظ نماید تا بتواند مجموعه ای را بنا کند که در آن در وهله ی اول لذت یک خرید خوب و مطمئن برای مشتریان تداعی شود و همچنین بتوانند محصولات مورد نیاز خود را بدون ذره ای مشکل در کوتاه ترین بازه ی زمانی تحویل بگیرند. این مجموعه فروشنده این محصولات به صورت تک و عمده است و از مجموعه هایی می باشد که تضمین کننده ی کیفیت و تضمین کننده ی قیمت کالاهای عرضه شده ی خود است.

چناچه در نظر دارید، سایر لیبل ها و همچنین ریبون موجود در بازار را مشاهده نمایید می توانید به وب سایت لیبل لند مراجعه کنید و اگر نیاز دارید تا قبل از خرید یکسری اطلاعات درباره ی کالا دریافت کنید و یا حتی در باره ی انتخاب یک لیبل یا ریبون مناسب با شرایط کاری خود مشورت کنید، می توانید به صورزت رایگان با کارشناسان ما صحبت کنید.