برچسب ترازو

لیبل ترازو

5/5 - (1 امتیاز)

لیبل ترازو نوعی لیبل کاغذی حرارتی است که برای نشان دادن اطلاعات کالا در صنایع بسیاری اعم از صنابع پوشاک، صنابع نساجی، صنایع غذایی، خشکبار و آجیل، صنایع دارویی، لوازم خانگی، بسته بندی محصولات، لوازم آرایشی، شرکت های پست و حمل و نقل و صنایع خودرویی استفاده می شود. اطلاعات درج شده بر روی این لیبل متغیر است و با توجه به نیاز کالا و نوع آن می توان این اطلاعات را قرار داد. مصرف این برچسب برای مدت زمان کوتاهی خواهد بود و چنانچه نیاز به استفاده برای مدت زمان طولانی را دارید بهتر است که از برچسب دیگری استفاده نمایید. هدف ما در این مقاله آشنایی شما با لیبل ترازو و ویژگی های این کالا خواهد بود.

همه چیز را درباره ی لیبل ترازو بدانید

همانطور که در بالا نیز گفته شده لیبل ترازو از نوع برچسب کاغذی است و در سایزهای 60 × 40 | 40 × 50 | 40 × 57 میلیمتر تولید می شود. قدرت چاپذیری در این لیبل بالاست و وضوح تصویر و نوشته بسیار شفاف است. ضمن این که این لیبل ها برای استفاده های کوتاه مدت مناسبند و در صورتیکه نیاز دارید برچسب برای زمانی طولانی تر روی محصول باقی بماند بهتر است که از لیبل و یا برچسب دیگر استفاده نمایید.

این محصول به دلیل قیمت مناسب بسیار مقرون به صرفه می باشد و یک روش تبلیغی مناسب برای نشان دادن و یا معرفی محصول شماست. برچسب ترازو دارای دوسطح می باشد یک سطح نوشته کالا و سطح دیگر چسب. سمت چسبدار آن به راحتی بر روی کالا خواهد چسبید. بر روی این برچسب مواد شیمیایی آغشته شده تا زمانیکه لیبل در درون لیبل زن ترازو قرار گرفته می شود، بر اثر حرارت وارد شده از سمت دستگاه، چاپ انجام شود. این پرینتر ها از جوهر و یا ریبون استفاده نمی کنند.

ماندگاری چاپ بر روی لیبل ترازو خوب است ولی طولانی مدت نخواهد بود و عوامل متعددی نظیر سرما، گرما، رطوبت، آب، نور خورشید و … بر روی آن تأثیر گذار خواهد بود. این لیبل حرارتی به صورت تک ردیفه در درون رول قرار می گیرد که در هر رول حدود 500 تا 1000 عدد برچسب جای می گیرد. قدرت چسبندگی و دوام چسب خوبی دارد ولی به راحتی پاره خواهد شد که آن هم بدلیل جنس این محصول می باشد. از نظر استفاده نیز می توان این لیبل ها را در دسته پر کاربرد ترین و پر استفاده ترین محصول قرار داد.

لیبل ترازوی فروشگاهی

حتما بخوانید: مرکز فروش لیبل در تهران

نکات لازم و ضروری برچسب ترازو

یکی از مهم ترین مشخصه و شاید مزایای این برچسب قیمت ارزان آن است و همین موضوع سبب شده تقاضا برای خرید آن روبه افزایش باشد. تنوع رنگ در این برچسب ترازو موجب شده که بتوان در کسب و کار خود رونق خوبی را ایجاد کرد و سبب جذب بیشتر مشتری و سوق دادن نظر آن ها به سمت این محصولات شد. این لیبل در سه نوع گلاسه، نیمه گلاسه و مات تولید شده و به دو نوع پر چسب و کم چسب تقسیم بندی می شوند.

استفاده از این لیبل برای محیط خشک مناسب است چون دارای عمر مفید کوتاهی هست. چاپ بر روی این برچسب با استفاده از حرارت مستقیم و بدون نیاز به ریبون صورت می گیرد. بنابراین علت اصلی نامگذاری آن به لیبل حرارتی به همین دلیل خواهد بود. این امر سبب شده که هم کار چاپ راحت تر و هم سرعت چاپ افزایش یابد به علاوه اینکه باعث صرفه جویی در هزینه نیز خواهد شد.

این محصول با انواع دستگاه های لیبل پرینتر سازگار است و بدلیل استفاده از چاپ حرارتی مستقیم، ماندگاری چاپ خوبی را دارا نیست و در جهت افزایش ماندگاری چاپ می شود از ریبون استفاده نمود.

تک ردیفه است تعداد برچسب در هر رول از محصولی به محصول بعد متغیر است. در کل استفاده از آن ها برای آب و هوایی مختلف مناسب نیست و بهتر است در شرایط آب و هوایی معتدل از این محصولات استفاده نمود.

حتما بخوانید: قیمت لیبل ترازو

قیمت برچسب حرارتی

برای اطلاع از قیمت برچسب حرارتی بهترین گزینه و انتخاب فروشگاه اینترنتی لیبل لند است. این فروشگاه اینترنتی انواع این محصولات را در سایز و رنگ های مختلف ارائه می نماید که البته باید گفت سایز و تعداد در هر رول سبب تغییر قیمت در این محصولات خواهد شد. اما تنوع رنگ، چاپ پذیری بالا و ارزان قیمت بودن سبب خرید این لیبل ها برای بسیاری از مصرف کنندگان شده است و فروشگاه اینترنتی لیبل لند در نظر دارد که این محصولات را با بالاترین سطح کیفیت و قیمت مناسب به صورت تک و عمده به فروش برساند.

برای خرید نیز می توانید به سه روش اینترنتی، حضوری و غیر حضوری اقدام نمایید.